JUCKER HAWAII Longboard MAKAHA SE
Topbeoordeling !
Onze longboardklassieker – de MAKAHA SE
Enjoy Your Ride!
Het JUCKER HAWAII Longboard MAKAHA SE behoort tot onze populairste modellen. Het hoogwaardige bamboedeck, het iconische Tiki-design en zijn authentieke uitstraling maken het tot een echte klassieker en een van de populairste longboards van JUCKER HAWAII.
De SE-versie beschikt over dezelfde beproefde deckconstructie en dezelfde hoogwaardige setup als de klassieke MAKAHA. Als bijzonder visueel hoogtepunt is de MAKAHA SE echter uitgerust met zwarte JUCKER HAWAII allround-trucks. Deze geven het board een bijzonder harmonieuze en opvallende uitstraling.
Nieuw model met extra glasvezellaag
Voor het nieuwe model hebben we de beproefde constructie van de MAKAHA verder ontwikkeld en het deck bovendien versterkt met een laag glasvezel. Deze zorgt voor een gelijkmatigere en aangenamere flex en verbetert tegelijkertijd de vormstabiliteit van het deck.
Het board behoudt daardoor zijn levendige en comfortabele rijgedrag, maar is minder gevoelig voor vervorming na verloop van tijd. Een hoogwaardige doorontwikkeling van onze longboardklassieker die je tijdens elke rit kunt voelen.
Hoogwaardig bamboedeck – elk board is uniek
De buitenste bamboelagen geven de MAKAHA SE zijn natuurlijke en hoogwaardige uitstraling. Omdat bamboe een natuurlijk materiaal is, heeft elk deck een individuele nerfstructuur en is het daarmee werkelijk uniek.
De kern van vijf lagen koudgeperst Canadees esdoornhout zorgt samen met de twee buitenste bamboelagen en de extra glasvezellaag voor een uitgebalanceerde combinatie van stabiliteit, flex en rijcomfort.
Het JUCKER HAWAII-logo is onder de gezandstraalde, transparante Cleargrip rechtstreeks in het hout van het deck gelaserd. Zo blijft het natuurlijke bamboeoppervlak zichtbaar en biedt het tegelijkertijd een stevige grip.
Premium rijgevoel met zwarte allround-trucks
De brede zwarte 50° RKP-allround-trucks zorgen voor een stabiel, gecontroleerd en tegelijkertijd wendbaar rijgedrag. De zwarte trucks zijn het bijzondere herkenningskenmerk van de SE-versie en passen perfect bij de zwarte KAKU-wielen.
De zachte 78A-wielen glijden ook over ruwer asfalt aangenaam soepel. De zwarte wielen zijn als bijzonder detail voorzien van een JUCKER HAWAII Outer Wheel Print. Soepel lopende JUCKER HAWAII ABEC-11 kogellagers zorgen voor de nodige rust tijdens het cruisen en carven.
Een stukje Hawaïaanse surfcultuur
De MAKAHA SE draagt de naam van de wereldberoemde surfspot aan de westkust van OÊ»ahu. Het kunstzinnige Polynesische Tiki-design aan de onderzijde van het bamboedeck staat voor de oorspronkelijke spirit van de Hawaïaanse surf- en boardsportcultuur.
Cruisen in zijn mooiste vorm – de verder ontwikkelde JUCKER HAWAII-klassieker met natuurlijk bamboedeck, extra glasvezelversterking en zwarte allround-trucks.
Elk JUCKER HAWAII Longboard wordt door ons volledig gemonteerd en rijklaar geleverd. Gewoon uitpakken, erop gaan staan en wegrijden!
Informatie van de fabrikant
Mike Jucker (Deutschland) GmbH
Königstrasse 19b
D-53773 Hennef
Deutschland
Fon: +49 (0) 2242 9140844
Fax: +49 (0) 2242 9140847
E-Mail: info@juckerhawaii.com